Mark Henryä ei tulla näkemään Wrestlemanian pääottelussa. Olen tästä 82 % varma.Ravenwood kirjoitti:Niin, kyllä se Orton vs. Henry olis paljon parempi.Darien Fawks kirjoitti:Joopa joo. Kuka oikeasti uskoo, että WWE laittaisi suurimpaan tapahtumaansa ottelun Sheamus vs. Mark Henry? Ei kukaan??
- Spoiler: näytä
Wrestlemania 28 spekulaatioita
- Darien Fawks
- Viestit: 3765
- Liittynyt: Pe 09.04.2004 15:04
- Paikkakunta: Pääkaupunki
Re: Wrestlemania 28 spekulaatioita
Re: Wrestlemania 28 spekulaatioita
No ei varmana nähdäkkään kun siellä on John Cena ja Dwayne Johnson.Darien Fawks kirjoitti:Mark Henryä ei tulla näkemään Wrestlemanian pääottelussa. Olen tästä 82 % varma.Ravenwood kirjoitti:Niin, kyllä se Orton vs. Henry olis paljon parempi.Darien Fawks kirjoitti:Joopa joo. Kuka oikeasti uskoo, että WWE laittaisi suurimpaan tapahtumaansa ottelun Sheamus vs. Mark Henry? Ei kukaan??
- Spoiler: näytä
- MR.Off Topic
- Viestit: 3971
- Liittynyt: Ke 22.08.2007 17:34
- Paikkakunta: GODLAND
Re: Wrestlemania 28 spekulaatioita
Itse en ihmettelisi yhtään, jos maailmanmestaruusmatsi olisi Sheamus vs. Henry. WWE, kun tuntuu luottavan Henryyn tällä hetkellä niin maan helvetisti ja Sheamuksella on kova pushaus meneillään. Lisäksi miehillä on jo historiaa takanaan ja se niin sanottu ympyrä sulkeutuisi WM:ssä miesten välillä. Lisäksi Henrystä saataisiin aivan järjettömän vihattu WM:n mennessä, jos hän vain jatkaisi voittamista toinen toista matsin jälkeen. Please WWE anna minun olla väärässä. Bookkaa Bryan matsiin jonku oikeasti painitaitoisen kanssa, jooko? Tämän kerran vain!
Re: Wrestlemania 28 spekulaatioita
Itseasiassa Sheamus vs. Henry olisi kyllä ihan pätevä WHC -matsi 'Maniaan. Siellä kuitenkin on jo se Cenan ja Rockin mittelö, joka varmasti pistää perseitä penkkiin, ja lisäksi noita muita aiemmin lueteltuja ison profiilin ottelumahdollisuuksia, joten en näe mitenkään mahdottomana, että Sheamus joka on Triple H:n saunakaveri, ja Vincen suosiossa, ja lisäksi vielä fanien diggaama ottelisi Mark Henryä, joka on mielenkiintoisimmillaan since monta vuotta vastaan. Tietenkin tämä vähän pissisi Bryanin salkunlunastusjuttujen päälle, mutta ainahan ottelun voi muuttaa kolminotteluksi, tai DB voi käydä häviämässä WWE-mestaruusmatsin, tai vaikka pitää vapaapäivän. Daniel Bryan kiinnostavassa kuviossa ja hyvää vastustajaa vastaan olisi kyllä ollut sellainen matsi että hetken jo ajattelin ostaa lipun tapahtumaan. En kyllä itse näe millään Mark Henryn säilyttävän titteliä vielä useita kuukausia, ME-kuvioissa voisi kyllä pyöriä.
- MR.Off Topic
- Viestit: 3971
- Liittynyt: Ke 22.08.2007 17:34
- Paikkakunta: GODLAND
Re: Wrestlemania 28 spekulaatioita
^ Joo eiköhän se WWE:ki huomaa jossain vaiheessa, että ei sitä Henryä montaa kuukautta jaksa. Kehässä miehen näkeminen on itselle ollut melkoista tuskaa about aina, mutta kai jotku hänen matseistaan on pitänyt. Hiukan hullultahan tuo tuntuu, että Henry 'Maniaan asti säilyttäisi.
Re: Wrestlemania 28 spekulaatioita
Samaahan sitä ajateltiin JBL:n massiivisen kauden kohdalla, että ei sitä kukaan jaksa. Ei kyllä jaksanutkaan, mutta sen takia PPV't myivät, kun joka iikka tahtoi nähdä JBL:n häviävän mestaruutensa.MR.Off Topic kirjoitti:^ Joo eiköhän se WWE:ki huomaa jossain vaiheessa, että ei sitä Henryä montaa kuukautta jaksa. Kehässä miehen näkeminen on itselle ollut melkoista tuskaa about aina, mutta kai jotku hänen matseistaan on pitänyt. Hiukan hullultahan tuo tuntuu, että Henry 'Maniaan asti säilyttäisi.
Monella tuntuu nyt olevan ajatuksena se, mitä Henry ja Sheamus ovat nyt, kun pitäisi ajatella mitä he ovat puolen vuoden päästä WrestleManian aikaan. Siihen mennessä Sheamuksesta voidaan saada vaikka kuinka uskottava ja Henrystä niin tajuttoman vihattu, että kaksikon ottelu olisi oikeasti sitä WrestleMania-kalibreeriä.
Henryhän on ainakin nyt jo 'Alertissa tajuttoman vihattu, joten on ihan järkevää hänet pistää WrestleManian Main Eventiin, koska hän saa sitä reaktiota ja kaikki tahtovat hänen häviävän.
Epäilen Henryn kuitenkin olevan maailmanmestaruus-ottelussa WrestleManiassa, sillä hänen monster-imagonsa on alkanut saada jo säröjä: juoksi karkuun Ortonia HIAC:issa ja oli aivan kananjalka, kun Big Show teki paluunsa. Ei Henryn mestaruuskausi vuoden loppuun asti voi kestää millään.
hevosen k**pä
- Darien Fawks
- Viestit: 3765
- Liittynyt: Pe 09.04.2004 15:04
- Paikkakunta: Pääkaupunki
Re: Wrestlemania 28 spekulaatioita
Mark Henryn kauden katkaiseminen on ajan kysymys, ja on naiivia ajatella, että se kestäisi pitkään.
Eikö Henryn gimmick muka rakennu sen ympärille, että hän todisti kriitikkojen olevansa väärässä ja nousi mestariksi, vaikka "kukaan ei häneen uskonut / halunnun hänen saavan mestaruutta". WWE tietää kyllä, että Henry on painijana ja gimmickinä tällainen kertaluontoinen tapaus; ikään kuin yksi luku pitkässä kirjassa.
Eikö Henryn gimmick muka rakennu sen ympärille, että hän todisti kriitikkojen olevansa väärässä ja nousi mestariksi, vaikka "kukaan ei häneen uskonut / halunnun hänen saavan mestaruutta". WWE tietää kyllä, että Henry on painijana ja gimmickinä tällainen kertaluontoinen tapaus; ikään kuin yksi luku pitkässä kirjassa.
- The Rocker
- Viestit: 3325
- Liittynyt: Ma 20.08.2007 20:54
- Paikkakunta: Parkano
Re: Wrestlemania 28 spekulaatioita
On naiivia ajatella että se loppuisi yhtäkkiä. Pitkään on verrannollinen käsite. Nykyään se on varmaan noin kolme kuukautta. Henryllä on ollut vyö noin kuukauden verran. Kyllä se vyö saattaa Henryllä olla vielä tammikuussa. Mutta en kyllä henkilökohtaisestikaan usko sen olevan Henryllä enää Maniassa. Enkä toisaalta usko että Bryan ottelee siellä mestaruudesta. Cashaa sen joku kaunis perjantai Henryä vastaan joutuu squashatuksi ja heitetään Superstars/NXT helvettiin seuraavaksi vuodeksi. Tai sitten hän cashaa sen voittaa ja häviää ensi perjantaina Ortonille/Henrylle/Sheamukselle/Takerille/Big Showlle 5 minuutissa.Darien Fawks kirjoitti:Mark Henryn kauden katkaiseminen on ajan kysymys, ja on naiivia ajatella, että se kestäisi pitkään.
Eikö Henryn gimmick muka rakennu sen ympärille, että hän todisti kriitikkojen olevansa väärässä ja nousi mestariksi, vaikka "kukaan ei häneen uskonut / halunnun hänen saavan mestaruutta". WWE tietää kyllä, että Henry on painijana ja gimmickinä tällainen kertaluontoinen tapaus; ikään kuin yksi luku pitkässä kirjassa.
"The only time success comes before work is in the dictionary."
"Legal interpretation takes place in a field of pain and death." -Robert Cover
Blogi (Päivitetty 12.05.2015)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
"Legal interpretation takes place in a field of pain and death." -Robert Cover
Blogi (Päivitetty 12.05.2015)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Re: Wrestlemania 28 spekulaatioita
Observer on saanut lisätietoja tulevien tapahtumien otteluista ja suunnitelmista WrestleManiaan liittyen.
Orton vie varmaan Rumblen, sitä saavutusta kun hänellä ei vielä ole ja ei ole muutamaan vuoteen ollut WrestleManian Main Eventissä. Oli jo viime 'Manian aikoihin tyytymätön ja olisi tahtonut otella Cenaa vastaan, sillä Ortonin mielestä Orton Vs. Cena Part 576587 olisi ollut parempi kuin Cena Vs. The Miz.WrestleZone kirjoitti:The Wrestling Observer is reporting that WWE already has tentative plans in place for the PPV events leading up to WrestleMania 28 next year in Miami.
It has already been announced that The Rock will team up with John Cena in a traditional tag team elimination match at this year's Survivor Series PPV, and it's being said that a scramble match featuring Sheamus, Christian, Kane, Randy Orton, Mark Henry and Big Show is expected to be added to the card.
Creative has also been discussing a potential Tables, Ladders and Chairs match between Mark Henry and Big Show for WWE's TLC PPV in December.
As for the Royal Rumble, it's being said that the winner has already been decided on, and it's someone from the Smackdown brand. At one point Randy Orton's name was being discussed, but that has not been confirmed.
The tentative plan right now is to have the winner of the Royal Rumble win the World Title prior to WrestleMania, and then go on to defend it against Daniel Bryan at the big PPV.
hevosen k**pä
Re: Wrestlemania 28 spekulaatioita
No voi hiisi! Kyllä mulle toi Vengeancen Show-Henry kelpaa, mut ei kai ne nyt oikeesti venytä tota kuvioo Joulukuuhun asti? Jotenkin ei jaksais kahta kuukautta seurata noitten kaverusten möyryämistä.Merovingi kirjoitti:Creative has also been discussing a potential Tables, Ladders and Chairs match between Mark Henry and Big Show for WWE's TLC PPV in December..
Ortonin mahdolliselle Rumble-voitolle
Re: Wrestlemania 28 spekulaatioita
Eniten minua järkyttää ajatus Henrystä ja Show'sta TLC-ottelussa..Ravenwood kirjoitti:No voi hiisi! Kyllä mulle toi Vengeancen Show-Henry kelpaa, mut ei kai ne nyt oikeesti venytä tota kuvioo Joulukuuhun asti? Jotenkin ei jaksais kahta kuukautta seurata noitten kaverusten möyryämistä.Merovingi kirjoitti:Creative has also been discussing a potential Tables, Ladders and Chairs match between Mark Henry and Big Show for WWE's TLC PPV in December..
Ortonin mahdolliselle Rumble-voitolle
Myös Ortonin mahdollinen Rumble-voitto saa "little jimmyni" rutisemaan tuskasta. Orton Vs. Bryan kuulostaa vain aivan tajuttoman tylsältä ottelulta. Niin kehässä kuin sen ulkopuolella.
Pelottava ajatus, mutta Bryan mahdollisen heel-turnin avulla voi kantaa Ortonin mielenkiintoiseen feudiin. Kyllä, Daniel Bryan kantamassa feudia WWE:ssä "revin sulta pään irti" -gimmickillä..
hevosen k**pä
Re: Wrestlemania 28 spekulaatioita
Minä kun luulin että minulla on lyhyt (ja vuosiluvut sekaava) muisti näissä asioissa, mutta Orton voitti Rumblen vuonna 2009. Kuinka olet Merovingi voinut unohtaa millaiseen "WrestleManian main event -klassikkoon" Triple H:ta vastaan se johti?Merovingi kirjoitti:Orton vie varmaan Rumblen, sitä saavutusta kun hänellä ei vielä ole ja ei ole muutamaan vuoteen ollut WrestleManian Main Eventissä.
Re: Wrestlemania 28 spekulaatioita
Katos perkelettä. En yhtään muistanut tuollaista.Saimou kirjoitti:Minä kun luulin että minulla on lyhyt (ja vuosiluvut sekaava) muisti näissä asioissa, mutta Orton voitti Rumblen vuonna 2009. Kuinka olet Merovingi voinut unohtaa millaiseen "WrestleManian main event -klassikkoon" Triple H:ta vastaan se johti?Merovingi kirjoitti:Orton vie varmaan Rumblen, sitä saavutusta kun hänellä ei vielä ole ja ei ole muutamaan vuoteen ollut WrestleManian Main Eventissä.
Syytän Ortonia, mies on yhtä kiinnostava kuin maalin kuivuminen. Onko ihme jos ei kaikkea muista..?
hevosen k**pä
Re: Wrestlemania 28 spekulaatioita
Paremmalta se kuulostaa kuin Henry ja Orton häkkihelvetissä ja luultavasti parempi matsi onkin.Merovingi kirjoitti:Eniten minua järkyttää ajatus Henrystä ja Show'sta TLC-ottelussa..Ravenwood kirjoitti:No voi hiisi! Kyllä mulle toi Vengeancen Show-Henry kelpaa, mut ei kai ne nyt oikeesti venytä tota kuvioo Joulukuuhun asti? Jotenkin ei jaksais kahta kuukautta seurata noitten kaverusten möyryämistä.Merovingi kirjoitti:Creative has also been discussing a potential Tables, Ladders and Chairs match between Mark Henry and Big Show for WWE's TLC PPV in December..
Ortonin mahdolliselle Rumble-voitolle![]()
Re: Wrestlemania 28 spekulaatioita
Näemme varmaan "humoristisen" hetken, kun tikkaan askelmat hajoavat Henryn painosta.Ravenwood kirjoitti:Paremmalta se kuulostaa kuin Henry ja Orton häkkihelvetissä ja luultavasti parempi matsi onkin.Merovingi kirjoitti:Eniten minua järkyttää ajatus Henrystä ja Show'sta TLC-ottelussa..Ravenwood kirjoitti:
No voi hiisi! Kyllä mulle toi Vengeancen Show-Henry kelpaa, mut ei kai ne nyt oikeesti venytä tota kuvioo Joulukuuhun asti? Jotenkin ei jaksais kahta kuukautta seurata noitten kaverusten möyryämistä.
Ortonin mahdolliselle Rumble-voitolle![]()
hevosen k**pä
- Darien Fawks
- Viestit: 3765
- Liittynyt: Pe 09.04.2004 15:04
- Paikkakunta: Pääkaupunki
Re: Wrestlemania 28 spekulaatioita
Joopa joo. Dirt Sheetit taas tietävät. Silkkaa paskaa jokainen huhu, siitä voi olla 90 % varma.
Scramble-matsi kyllä tekisi poikaa ja sopisi nimenomaan Survivor Series -tapahtumaan oikein hyvin.
Mutta että Royal Rumblen voittaja olisi jo tiedossa? Ei varmasti ole, ei varmasti. Ei WWE tee noin pitkälle suunnitelmia; kuinka monta kertaa se pitää ääneen todeta? Jotain ajatuksia varmaankin kyllä on ilmassa, mutta ei mitään olla vielä lukkoon lyöty. Ortonille ei myöskään tulla toista Rumble-voittoa antamaan. Olen valmis lyömään tästä jonkun kanssa vetoa, mikäli näin uskovat!
Ja Henry ja Show feudissa vielä joulukuussakin? Ei tule tapahtumaan. Ja vielä vähemmän TLC-ottelussa, joka ei ollenkaan sovi isoille miehille, joille suurin spotti on yrittää istua toisen päälle siinä onnistumatta. Ei, ei ja ei. Tästäkin voin vaikka lyödä vetoa. Sinänsä en näkisi kuitenkaan mahdottomana, etteikö äijien feudi jonkin aikaa kestäisi. Mikäli WWE:llä riittää luottoa jättien vetovoimaan, niin järkevämpäähän heitä on parittaa kuin bookata molemmille tapahtumiin erillisiä "Iso vs. Pieni" -tyylin otteluita.
Ja tuo Merovingin "Orton oli tyytymätön kun olisi halunnut otella Cenaa vastaan Maniassa" -kommentti... Huoh. Kaikkeenko täälläkin uskotaan? No, ainakin kaikkeen negatiiviseen ja etenkin sellaiseen, joka tavalla tai toisella liittyy Randy Ortoniin. (Y)
Scramble-matsi kyllä tekisi poikaa ja sopisi nimenomaan Survivor Series -tapahtumaan oikein hyvin.
Mutta että Royal Rumblen voittaja olisi jo tiedossa? Ei varmasti ole, ei varmasti. Ei WWE tee noin pitkälle suunnitelmia; kuinka monta kertaa se pitää ääneen todeta? Jotain ajatuksia varmaankin kyllä on ilmassa, mutta ei mitään olla vielä lukkoon lyöty. Ortonille ei myöskään tulla toista Rumble-voittoa antamaan. Olen valmis lyömään tästä jonkun kanssa vetoa, mikäli näin uskovat!
Ja Henry ja Show feudissa vielä joulukuussakin? Ei tule tapahtumaan. Ja vielä vähemmän TLC-ottelussa, joka ei ollenkaan sovi isoille miehille, joille suurin spotti on yrittää istua toisen päälle siinä onnistumatta. Ei, ei ja ei. Tästäkin voin vaikka lyödä vetoa. Sinänsä en näkisi kuitenkaan mahdottomana, etteikö äijien feudi jonkin aikaa kestäisi. Mikäli WWE:llä riittää luottoa jättien vetovoimaan, niin järkevämpäähän heitä on parittaa kuin bookata molemmille tapahtumiin erillisiä "Iso vs. Pieni" -tyylin otteluita.
Ja tuo Merovingin "Orton oli tyytymätön kun olisi halunnut otella Cenaa vastaan Maniassa" -kommentti... Huoh. Kaikkeenko täälläkin uskotaan? No, ainakin kaikkeen negatiiviseen ja etenkin sellaiseen, joka tavalla tai toisella liittyy Randy Ortoniin. (Y)
- The Rocker
- Viestit: 3325
- Liittynyt: Ma 20.08.2007 20:54
- Paikkakunta: Parkano
Re: Wrestlemania 28 spekulaatioita
Dirt Sheetit tietävät mitä TÄLLÄ HETKELLÄ on suunniteltu. Tällä hetkellä suunnitelmat ovat tuollaisia. Viikon kuluttua saattaa olla eri ääni kellossa. On sääli ettei WWE tee noin pitkän ajan suunnitelmia ja pidä niistä kiinni. Sitä kautta voisi nimittäin tapahtua jotain järkevääkin aina välillä.Darien Fawks kirjoitti:Joopa joo. Dirt Sheetit taas tietävät. Silkkaa paskaa jokainen huhu, siitä voi olla 90 % varma.
Scramble-matsi kyllä tekisi poikaa ja sopisi nimenomaan Survivor Series -tapahtumaan oikein hyvin.
Mutta että Royal Rumblen voittaja olisi jo tiedossa? Ei varmasti ole, ei varmasti. Ei WWE tee noin pitkälle suunnitelmia; kuinka monta kertaa se pitää ääneen todeta? Jotain ajatuksia varmaankin kyllä on ilmassa, mutta ei mitään olla vielä lukkoon lyöty. Ortonille ei myöskään tulla toista Rumble-voittoa antamaan. Olen valmis lyömään tästä jonkun kanssa vetoa, mikäli näin uskovat!
Ja Henry ja Show feudissa vielä joulukuussakin? Ei tule tapahtumaan. Ja vielä vähemmän TLC-ottelussa, joka ei ollenkaan sovi isoille miehille, joille suurin spotti on yrittää istua toisen päälle siinä onnistumatta. Ei, ei ja ei. Tästäkin voin vaikka lyödä vetoa. Sinänsä en näkisi kuitenkaan mahdottomana, etteikö äijien feudi jonkin aikaa kestäisi. Mikäli WWE:llä riittää luottoa jättien vetovoimaan, niin järkevämpäähän heitä on parittaa kuin bookata molemmille tapahtumiin erillisiä "Iso vs. Pieni" -tyylin otteluita.
Ja tuo Merovingin "Orton oli tyytymätön kun olisi halunnut otella Cenaa vastaan Maniassa" -kommentti... Huoh. Kaikkeenko täälläkin uskotaan? No, ainakin kaikkeen negatiiviseen ja etenkin sellaiseen, joka tavalla tai toisella liittyy Randy Ortoniin. (Y)
"The only time success comes before work is in the dictionary."
"Legal interpretation takes place in a field of pain and death." -Robert Cover
Blogi (Päivitetty 12.05.2015)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
"Legal interpretation takes place in a field of pain and death." -Robert Cover
Blogi (Päivitetty 12.05.2015)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
- Darien Fawks
- Viestit: 3765
- Liittynyt: Pe 09.04.2004 15:04
- Paikkakunta: Pääkaupunki
Re: Wrestlemania 28 spekulaatioita
Perusteluja tiskiin?The Rocker kirjoitti:Dirt Sheetit tietävät mitä TÄLLÄ HETKELLÄ on suunniteltu.
Re: Wrestlemania 28 spekulaatioita
Riippuu siitä, miten Dirt Sheet määritellään. Jos ajattelee näitä WrestleZonen "exclusive"-juttuja ja muita perus copy-paste -sivustoja, on nämä jutut aika pitkälti tuulesta temmattuja. Toisaalta nämä cp-sivustotkin nimenomaan ottavat monesti juttunsa ihan "oikeilta" painisivustoilta (WON, PWInsider?), joilla ihan oikeatakin sisäpiirin tietoa on. Ei siis sokeasti kannata uskoa kaikkea (kuten ei yleensäkään netissä eikä muualla), mutta jos info tulee tyyliin Meltzeriltä, on siinä varmasti jotain perää. Joka tapauksessa suunnitelmat WWE:ssä ihan oikeasti voivat muuttua aivan hetkessä.
Darien Fawksille ViiZei kirjoitti: Jos tämä oli taas joku hassunhauska "suomen kielen" vitsi niin juokse jo seinään.
Re: Wrestlemania 28 spekulaatioita
Jep. Monesti otan itse uutiset totuudenmukaisemmin, jos lähteenä on PWInsider tai Wrestling Observer. Kaksi isoa sivustoa, joilla on kunnon lähteet ja hyvä maine. Myös Pro Wrestling Report on hyvä, sillä se pyrkii varmistamaan uutistensa totuudenmukaisuuden. PWR:n uutiset on lajiteltu varmistettuihin ja epävarmoihin, joten totuudenmukaisuudesta on parempi kuva.Ihmine kirjoitti:Riippuu siitä, miten Dirt Sheet määritellään. Jos ajattelee näitä WrestleZonen "exclusive"-juttuja ja muita perus copy-paste -sivustoja, on nämä jutut aika pitkälti tuulesta temmattuja. Toisaalta nämä cp-sivustotkin nimenomaan ottavat monesti juttunsa ihan "oikeilta" painisivustoilta (WON, PWInsider?), joilla ihan oikeatakin sisäpiirin tietoa on. Ei siis sokeasti kannata uskoa kaikkea (kuten ei yleensäkään netissä eikä muualla), mutta jos info tulee tyyliin Meltzeriltä, on siinä varmasti jotain perää. Joka tapauksessa suunnitelmat WWE:ssä ihan oikeasti voivat muuttua aivan hetkessä.
hevosen k**pä
- Darien Fawks
- Viestit: 3765
- Liittynyt: Pe 09.04.2004 15:04
- Paikkakunta: Pääkaupunki
Re: Wrestlemania 28 spekulaatioita
Miten mikään Dirt Sheet voi olla varma mistään?
- The Rocker
- Viestit: 3325
- Liittynyt: Ma 20.08.2007 20:54
- Paikkakunta: Parkano
Re: Wrestlemania 28 spekulaatioita
Dirt sheet voi olla varma. Lukijat voivat epäillä. Miten sinä voit olla varma että dirt sheetit ovat aina väärässä ja täysin kujalla kaikesta samalla kun sinä tiedät mitä WWE tekee? Ja että kaikki jotka ovat eri mieltä kanssasi ovat vain hatereitä?Darien Fawks kirjoitti:Miten mikään Dirt Sheet voi olla varma mistään?
"The only time success comes before work is in the dictionary."
"Legal interpretation takes place in a field of pain and death." -Robert Cover
Blogi (Päivitetty 12.05.2015)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
"Legal interpretation takes place in a field of pain and death." -Robert Cover
Blogi (Päivitetty 12.05.2015)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Re: Wrestlemania 28 spekulaatioita
Noiden sivustojen/lehtien ideahan on se, että tiedot tulevat ihan oikeasti yhtiön sisältä, joten jos sieltä tulee usealta lähteeltä samaa tietoa, on siinä enemmän tai vähemmän jotain perää.
Darien Fawksille ViiZei kirjoitti: Jos tämä oli taas joku hassunhauska "suomen kielen" vitsi niin juokse jo seinään.
- Darien Fawks
- Viestit: 3765
- Liittynyt: Pe 09.04.2004 15:04
- Paikkakunta: Pääkaupunki
Re: Wrestlemania 28 spekulaatioita
Dirt Sheetit siis perustuvat siihen, että joku työntekijä rikkoo vaitiolovelvollisuuttaan ja vuotaa juonikuvioita ulospäin?Ihmine kirjoitti:Noiden sivustojen/lehtien ideahan on se, että tiedot tulevat ihan oikeasti yhtiön sisältä, joten jos sieltä tulee usealta lähteeltä samaa tietoa, on siinä enemmän tai vähemmän jotain perää.
Re: Wrestlemania 28 spekulaatioita
Niin.Darien Fawks kirjoitti:Dirt Sheetit siis perustuvat siihen, että joku työntekijä rikkoo vaitiolovelvollisuuttaan ja vuotaa juonikuvioita ulospäin?Ihmine kirjoitti:Noiden sivustojen/lehtien ideahan on se, että tiedot tulevat ihan oikeasti yhtiön sisältä, joten jos sieltä tulee usealta lähteeltä samaa tietoa, on siinä enemmän tai vähemmän jotain perää.
Darien Fawksille ViiZei kirjoitti: Jos tämä oli taas joku hassunhauska "suomen kielen" vitsi niin juokse jo seinään.



